Acil Anons ve Seslendirme Sistemi

Hizmetlerimiz

Acil Anons ve Seslendirme Sistemi

  • Binalarda ve tesislerde olası bir acil durum anında sesli bildirim yapılması, yapıların güvenli bir şekilde tahliye edilmesi için insanların bilgilendirilmesinin yanında genel anonsların yapılması ve talep edilmesi durumunda müzik yayının yapılması için Acil Anons ve Seslendirme Sistemleri kullanılmaktadır.
  • Anons Sisteminde projenin farklı bölgeleri için birbirinden farklı müzik yayınları ve anons planlamaları yapılabildiği gibi Acil Anons durumunda da belirlenen senaryoya uygun olarak bölgesel bazlı anons yapılması sağlanabilmektedir.
  • Acil Anons Sistemi, projedeki Yangın İhbar Sistemi ve Deprem Otomasyon Sistemleri ile entegre edilerek çalışması sağlanabilir.
  • ESKA Teknoloji, Acil Anons Sistemlerinin projelendirilmesi, ürün seçimi, alt yapı ve kablolama hizmeti ile saha kurulumlarının yapılarak sistemlerin devreye alınması hizmetlerini müşterilerine sunmaktadır.
SSS

Sıkça Sorulan Sorular

cevap1

0+

Tamamlanan Projeler

0+

Kullanılan Ürünler

0+

Toplam Proje Yüzölçümü

0+

Toplam İş Gücü

REFERANSLAR

Müşterilerimizin Gözünden Biz.

Projelerini gerçekleştirdiğimiz ve vermiş olduğumuz hizmetleri sağlayan müşterilerimiz bizim hakkımızda söyledikleri. 

Bizimle İletişime Geçin!

Elektronik güvenlik sistemleri kapsamındaki hizmetlerimiz ile ilgili olarak daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İLETİŞİM