Yangın İhbar Sistemi

Hizmetlerimiz

Yangın İhbar Sistemi

Binalarda ve tesislerde oluşabilecek yangınların başlangıç aşamasında tespit edilerek ilgili yangın senaryosunun hayata geçirilmesi ve yangın sistemi ile entegre edilen sistemlere bilgi vererek yangına bağlı zararı en aza indirerek can ve mal kaybının önüne geçmek için Yangın İhbar Sistemleri kullanılmaktadır. 

Yangın İhbar Sistemleri tasarlanırken tesis ya da binanın fiziki ve kullanım alanlarına göre; elektronik adresli dedektörler, ışın tipi dedektörler, lineer kablo tipi ısı dedektörleri, exproof dedektörler gibi farklı alanlar için tasarlanmış ekipmanlar ile birlikte kullanılarak tam ve doğru bir koruma sağlanmalıdır.

Sistem tasarımında Binaların Yangından Korunması Hakkındaki Yönetmelik’e uygun projelendirilmesi ve uygulanması kanuni zorunluluktur.

Yangın İhbar Sistemleri, projede olması durumunda mekanik söndürme sistemleri, CO Sistemleri, Jet Fanlar, Asansör Sistemi, Deprem Otomasyon Sistemi, Kartlı Geçiş Sistemi, Acil Anons Sistemi ve CCTV Sistemleri ile haberleşerek belirlenen senaryo kapsamında ilgili sistemlerinde aksiyon almasını sağlayabilmektedir.

ESKA Teknoloji uzman ekibi ile Yangın İhbar Sistemlerinin projelendirilmesi, alt yapı ve kablolama hizmetleri, saha montajları, sistem kurulum, entegrasyon ve senaryoların uygulanması konularında müşterilerine hizmet vermektedir.

Yangın İhbar Sistemleri’nin uzun yıllar sağlık bir şekilde çalışabilmesi için düzenli aralıklar ile bakım hizmetinin verilmesi ve senaryoların test edilmesi son derece kritik öneme sahiptir. ESKA Teknoloji olarak gerek kurulumunu yaptığımız gerekse mevcut Yangın İhbar Sistemleri’nin bakım ve servis hizmetlerinin verilmesi konusunda müşterilerimize destek olmaktayız.

SSS

Sıkça Sorulan Sorular

quinoa nesciunt laborum eiusmod. Brunch 3 wolf moon tempor, sunt aliqua put a bird on it squid single-origin coffee nulla assumenda shoreditch et. Nihil anim keffiyeh helvetica, craft beer labore wes anderson cred nesciunt sapiente ea proident. Ad vegan excepteur butcher vice lomo.

  • a console

  • Two Joy-Con controllers that are detachable

0+

Tamamlanan Projeler

0+

Kullanılan Ürünler

0+

Toplam Proje Yüzölçümü

0+

Toplam İş Gücü

REFERANSLAR

Müşterilerimizin Gözünden Biz.

Projelerini gerçekleştirdiğimiz ve vermiş olduğumuz hizmetleri sağlayan müşterilerimiz bizim hakkımızda söyledikleri. 

Bizimle İletişime Geçin!

Elektronik güvenlik sistemleri kapsamındaki hizmetlerimiz ile ilgili olarak daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İLETİŞİM