Data&Network Sistemi

Hizmetlerimiz

Data&Network Sistemi

Günümüzde sadece bilgisayarlar değil, CCTV, Kartlı Geçiş Sistemleri, Anons Sistemleri gibi Elektronik Güvenlik Sistemleri ile Dijital Ekranlar ve Telefonlar ile Otomasyon Sistemleri de data alt yapısı ile çalışmaktadır. Gelecekte de birçok farklı sistem data alt yapısını kullanacak. Gerek günümüzde kullanılan gerekse gelecekte kullanılacak sistemler data alt yapısını kullanarak haberleşeceğinden FO (Fiber Optik) ve Cat kabloların haberleşmedeki önemi her geçen gün artmaktadır.

Sistemlerin kusursuz çalışabilmesi için haberleşme sisteminin de kusursuz tasarlanması gerekmektedir. FO ve Cat kabloların standartlara uygun sonlandırılması ve doğru ekipman kullanılması sistemlerin sağlıklı çalışması açısından son derece önemlidir. Data Sistemlerinin haberleşmesinde Cat ve FO kablolar kadar ihtiyaca uygun özelliklerde switch belirlenmesi de çok önemlidir.

ESKA Teknoloji olarak data ve FO kablolamanın yapılması, sonlandırılması, test ve etiketlemelerinin yapılmasının yanı sıra uygun switch seçimi ve gerekli ayarlarının yapılması da network sisteminin kusursuz çalışması için çok önemlidir.

ESKA Teknoloji konusunda uzman teknik ekibi ile Data&Network Sistemlerinizin planlaması, saha uygulamaları ve konfigürasyonlarının yapılmasında müşterilerine uçtan uca destek olmaktadır.

SSS

Sıkça Sorulan Sorular

cevap1

0+

Tamamlanan Projeler

0+

Kullanılan Ürünler

0+

Toplam Proje Yüzölçümü

0+

Toplam İş Gücü

REFERANSLAR

Müşterilerimizin Gözünden Biz.

Projelerini gerçekleştirdiğimiz ve vermiş olduğumuz hizmetleri sağlayan müşterilerimiz bizim hakkımızda söyledikleri. 

Bizimle İletişime Geçin!

Elektronik güvenlik sistemleri kapsamındaki hizmetlerimiz ile ilgili olarak daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İLETİŞİM