Geçiş Kontrol Sistemleri

Hizmetlerimiz

Geçiş Kontrol Sistemleri

Kartlı Geçiş Sistemleri, kapılara konumlandırılan okuyucular ile personellerin izinsiz alanlara girişinin engellenmesi, Giriş/Çıkış raporlarının alınması, personellerin devam durumunun takip edilmesinin sağlamasının yanında bina girişlerindeki turnikelere uygulanarak bina giriş/çıkışlarının kontrol edilmesine ve otopark alanlarındaki bariyerlere uygulanarak da otopark giriş/çıkışlarının kontrol altına alınmasına yardımcı olmaktadır.

Kartlı Geçiş Sistemleri yaygın olarak kart okuma teknoloji üzerine kuruludur ancak güvenlik seviyesine ve müşteri talep/beklentilerine bağlı olarak biyometrik ve iris tanıma özellikli okuyucular da sisteme entegre edilebilmektedir. 

ESKA Teknoloji olarak Kartlı Geçiş Sistemleri’nin projelendirilmesi, alt yapı ve kablolama hizmeti, saha kurulumlarının yapılması ve sistemlerin devreye alınması konularında müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

SSS

Sıkça Sorulan Sorular

0+

Tamamlanan Projeler

0+

Kullanılan Ürünler

0+

Toplam Proje Yüzölçümü

0+

Toplam İş Gücü

REFERANSLAR

Müşterilerimizin Gözünden Biz.

Projelerini gerçekleştirdiğimiz ve vermiş olduğumuz hizmetleri sağlayan müşterilerimiz bizim hakkımızda söyledikleri. 

Bizimle İletişime Geçin!

Elektronik güvenlik sistemleri kapsamındaki hizmetlerimiz ile ilgili olarak daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İLETİŞİM